Saat Kanal Program 29 Ekim 2020 Perşembe
06:00 teve2 Hayat Şarkısı
06:00 FOX Şevkat Yerimdar
06:00 TV8 Oynat Bakalım
06:15 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan
06:30 360 Diriliş Ertuğrul
06:45 Show Tv Öykü Gürman İle Günün Yemeği
07:00 Kanal D Sihirli Annem
07:00 Star Tv Mesut Yar İle Bugün
07:15 TV8 8'de Sağlık
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak
08:00 FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
08:00 TRT 1 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri
08:15 teve2 Akasya Durağı
08:30 TV8 Kırmızı Oda
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta
09:00 Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz
09:00 360 Doktorum Yanımda
09:00 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı
09:45 Show Tv Yeni Gelin
09:45 Star Tv Demet ve Alişan'la Sabah Sabah
10:00 ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert
10:30 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı
10:45 FOX Çağla İle Yeni Bir Gün
11:00 Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var
11:00 teve2 Annem
11:00 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün
11:15 Show Tv Öykü Gürman İle Günün Yemeği
11:30 TRT 1 Fazlası Zarar
11:30 TV8 Doğduğun Ev Kaderindir
12:00 360 Maksat Yarışmak Olsun
12:45 360 Sizin İçin Yemek Atölyesi
12:45 FOX Memet Özer İle Mutfakta
12:45 Show Tv Kalp Atışı
13:00 TV8 Doya Doya Moda
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan
13:00 ATV atv Gün Ortası
13:15 Star Tv Gerçeğin Peşinde
13:45 FOX Temizlik Benim İşim
13:45 teve2 Asi
13:55 TRT 1 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel
14:00 ATV Beni Bırakma
14:00 360 Seksenler
14:00 Kanal D Gelinim Mutfakta
15:15 Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
15:15 TRT 1 Acemi Anneler
15:45 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu
16:00 teve2 Hanımın Çiftliği
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada
16:15 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki
16:20 ATV Esra Erol'da
16:30 Star Tv Erkenci Kuş
17:00 360 Gezmek Olsun
17:15 TRT 1 Seksenler
18:00 360 Akla Takılanlar
18:30 Star Tv Star Ana Haber
18:45 Show Tv Show Ana Haber
19:00 FOX Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
19:00 ATV atv Ana Haber Bülteni
19:00 TRT 1 TRT 1 Ana Haber
19:00 Kanal D Kanal D Ana Haber
19:00 360 Ben Bilirim
19:30 Beyaz Tv Kuzey Operasyonu
20:00 TRT 1 Kalk Gidelim
20:00 Show Tv Bas Gaza
20:00 BeIN Sports 3 Zenit - Panathinaikos
20:00 BeIN MAX1 CSKA Moskova - Valencia Basket
20:00 FOX Mucize Doktor
20:00 TV8 MasterChef Türkiye
20:00 Star Tv Hedefim Sensin
20:00 Kanal D Yeni Hayat
20:00 ATV Bir Zamanlar Çukurova
20:00 teve2 Yalan Dünya
20:55 BeIN Sports 2 Lille - Celtic
20:55 BeIN Sports 1 Sivasspor - Maccabi Tel Aviv
20:55 BeIN MAX2 AEK Atina - Leicester City
20:55 BeIN Sports 4 Milan - Sparta Prag
21:00 360 Seksenler
21:15 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul
21:45 Show Tv Herkese Karşı
22:05 BeIN Sports 3 Maccabi FOX Tel Aviv - Fenerbahçe Beko
22:30 teve2 Galip Derviş
23:00 BeIN MAX1 Real Madrid - Bayern München
23:00 BeIN Sports 4 Benfica - Standard Liege
23:00 BeIN MAX2 Roma - CSKA Sofia
23:00 BeIN Sports 2 Real Sociedad - Napoli
23:30 Beyaz Tv Ne Var Ne Yok
23:45 Show Tv Bas Gaza
23:45 TRT 1 Ya İstiklal Ya Ölüm
23:45 360 Diriliş Ertuğrul
23:45 teve2 Galip Derviş
00:15 Kanal D Hürkuş Göklerdeki Kahraman
00:15 FOX Çocukluk
00:15 TV8 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
00:20 ATV Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru
00:45 Star Tv İntikam Mermisi
01:30 Show Tv Herkese Karşı
02:40 TRT 1 Seksenler
Webaslan Anasayfasına Dön