Saat Kanal Program 03 Haziran 2020 Çarşamba
06:00 Show Tv Pis Yedili
06:00 TV8 Oynat Bakalım
06:00 teve2 Kampüsistan
06:00 360 Aladdin
06:15 Kanal D Yabancı Damat
06:15 FOX Aşk Yeniden
06:25 TRT 1 Aslan Ailem
07:00 Star Tv Mesut Yar İle Bugün
07:00 TV8 Seda Sayan ile Yemekteyiz
07:00 360 Gökyüzünden
07:15 teve2 Kampüsistan
07:30 Kanal D Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
07:45 FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak
08:00 360 Aladdin
08:15 teve2 Çocuklar Duymasın
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta?
09:00 360 Diriliş Ertuğrul
09:00 Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz
09:20 Star Tv Evde Hareket Zamanı
09:30 Show Tv Zahide Yetiş'le
09:30 TRT 1 İyi Fikir
10:00 ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert
10:00 TV8 Survivor Panorama
10:15 Star Tv Benim Tatlı Yalanım
10:45 Kanal D Aşk-ı Memnu
11:00 FOX Çağla İle Yeni Bir Gün
11:00 teve2 Doktorlar
11:00 Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var
11:30 TRT 1 Ferhunde Hanımlar
11:45 360 Doğala Dönüş
12:00 360 Seksenler
12:30 Star Tv Evde Hareket Zamanı
12:30 Show Tv Kuaförüm Sensin
12:30 TV8 Doya Doya Moda
12:30 teve2 Doktorlar
12:40 TRT 1 Vefa Dediğin
12:50 TRT 1 Tam Zamanı
13:00 ATV atv Gün Ortası
13:00 FOX İnadına Aşk
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan
13:15 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki
13:15 TRT 1 Dert Ortağı
13:30 Star Tv Çilek Kokusu
13:45 TRT 1 Zinde Kal
14:00 ATV Beni Bırakma
14:00 FOX Temizlik Benim İşim
14:00 teve2 Derya Baykal'la Gülümse
14:45 TRT 1 Sağlıklı Mutfak
15:00 Beyaz Tv Sakarya Fırat
15:45 Kanal D Arka Sokaklar
15:45 TRT 1 Uzaktan Erişim
15:45 TV8 Lezzet Düşkünleri
16:00 Show Tv Pis Yedili
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada
16:00 teve2 Sağlıkla Gülümse
16:20 ATV Esra Erol'da
16:30 Star Tv Güzel Köylü
16:30 teve2 Yaprak Dökümü
16:45 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu
17:00 TRT 1 Ege'nin Hamsisi
17:00 360 Maksat Yarışmak Olsun Evde Kal
17:45 360 Gökyüzünden
18:00 360 Aladdin
18:30 Star Tv Star Haber
18:45 Show Tv Show Ana Haber
19:00 Kanal D Kanal D Ana Haber
19:00 ATV atv Ana Haber Bülteni
19:00 FOX Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
19:00 TRT 1 TRT 1 Ana Haber
19:00 teve2 Kelime Oyunu - Özet
19:00 360 Ben Bilirim
19:30 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul
19:30 S Sport 2 Hannover - D.Dresden (Bundesliga 2)
19:45 teve2 Kelime Oyunu
20:00 Kanal D Kız Kaçıran
20:00 Star Tv İşler Güçler
20:00 ATV Kuruluş Osman
20:00 Show Tv Sahte Kabadayı
20:00 TRT 1 Benim Adım Melek
20:00 TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler
20:30 FOX Geçmiş Olsun
21:00 teve2 Yalan Dünya
21:00 360 Diriliş Ertuğrul
21:30 S Sport 2 Werder Bremen - Frankfurt
21:45 Show Tv Güldür Güldür Show
22:00 Beyaz Tv Jane'in İntikamı
22:15 Kanal D Kız Kaçıran
22:30 FOX Benim Babam Bir Melek
23:15 teve2 Kanıt
23:15 UçanKuş TV Famalicao - Porto
23:30 Star Tv Aramızda Kalsın
23:40 TRT 1 Doğu'nun Kayıp Silüetleri
23:45 Show Tv Sahte Kabadayı
00:05 TRT 1 Ev Yapımı
00:15 Kanal D Zalim İstanbul
00:15 TV8 Survivor Ekstra
00:20 ATV Son Durak
01:00 teve2 Kelime Oyunu
01:15 Show Tv İçerde
Webaslan Anasayfasına Dön