Önceki Haber Sonraki Haber

Fatih Terim Arena'da imzalıyor!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim 1 Temmuz'da Türk Telekom Arena'da düzenlenecek olan imza töreni ile resmi sözleşmenin altına imza atacak.

01/07/2011 Cuma Webaslan.com

Webaslan.com'un gündeme taşıdığı "Fatih Terim ile neden imzalanmadı?" konusu artık kesin olarak çözüme kavuşuyor.

Kısa bir süre önce Fatih Terim'in Galatasaray ile neden sözleşme imzalamadığını ya da imzalanan sözleşmenin neden resmi olarak duyurulmadığını içeren geniş bir haber kaleme almıştık.

Bu haberimizden sonra, Türk spor basını Terim ve Galatasaray arasındaki 'sözleşme' konusunun arka planını araştırmaya başlarken; bu konudaki dedikodular da ayyuka çıkmıştı.

Yaşanan gelişmeler ve ortaya çıkan çeşitli spekülasyonların ardından Galatasaray, resmi sitesi aracılığıyla bir açıklama yaparak; Fatih Terim ve yeni transferlerin de katılacağı imza töreninin 1 Temmuz Cuma günü saat 15:00'te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da yapılacağı duyuruldu. İmza töreninin ardından teknik direktör Fatih Terim de bir basın toplantısı düzenleyecek ve ilk kez basın mensuplarının karşısına çıkacak.

Öte yandan Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü akşam idmanında Fatih Terim ilk kez takımın başında antrenmana çıktı.
Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  Ana Sayfaya Dön
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Diğer Haberler

Webaslan Anasayfasına Dön
*/ ?>